Untitled Document
8 mylia / 8 Mile
8 mylia / 8 Mile 8 mylia - gatvė Detroite, savotiška demarkacinė linija, skirianti miestą nuo priemiesčių, baltuosius nuo juodaodžių. Džimas Smitas - baltasis, gimęs "juodojoje" gatvės pusėje.
Džimio svajonė - išgarsėti ir būti pripažintam, o tai - labai nelengva, juk jis - vienintelis baltasis Detroito hip hopo pasaulyje.Tačiau juodaodžių atlikėjų pašaipą ir priešiškumą pamažu keičia susidomėjimas ir pagarba: o juk šis baltasis išties šį tą sugeba...
Visiems vaikinams patinka Mandy Lane / All The Boys Love Mandy Lane
Visiems vaikinams patinka Mandy Lane / All The Boys Love Mandy LaneVieną gražią dieną paauglių grupelė susiruošia važiuoti į kaimą švęsti vidurinės mokyklos baigimą, bet ar jų vakarėlis pasibaigs gerai?
Gimimas / Birth
Gimimas / Birth Jau dešimt metų kaip našlė Anna (akt. Nicole Kidman) pagaliau pradeda susitaikyti su vyro Seano mirtimi ir rengiasi vėl ištekėti. Tačiau vieną dieną susitinka dešimtmetį berniuką, kuris tvirtina, kad yra jos vyras - reinkarnavęs Seanas.
Berniukas pasakoja pačias intymiausias Anos gyvenimo detales. Prasideda užburianti moters, atsisakančios patikėti neįmanumu, kelionė. Nepaisant to, kad vaiko istorija atrodo absurdiška, Anna negali jos užmiršti. Dideliam sužadėtinio susirūpininimui, moteris vis labiau prisiriša prie vaiko. Jai kyla daugybė abejonių dėl ankstenių gyvenimo posūkių. Nors Ana priešinasi protu nepaaiškinamiems dalykams, jos širdis žino nepaneigiamą tiesą..
Nuotakų karai / Bride Wars
Nuotakų karai / Bride WarsJos – dvi geriausios draugės, tačiau viską keičia mažutė kanceliarinė klaida – abiejų merginų vestuvės paskiriamos tą pačią dieną. Iki smulkmenų tarpusavio pokalbiuose išgvildenę tobulų vestuvių scenarijus, draugės ima kovoti dėl aptarnavimo, maisto tiekimo firmos, vestuvių vietos, svečių dėmesio...
Paspringęs / Choke
Paspringęs / ChokeViktoras (akt. Sam Rockwell) žemas ir niekingas tipas. Jis seksoholikas, tačiau toks baisus seksoholikas, jog viduryje Anoniminių Seksoholikų susirinkimo išsėlina purvino ir nešvankaus sekso sesijai. Jis visą gyvenimą galėtų praleisti nuolatinio orgazmo būsenoje. Viktoras turi likimo draugą – Denį (akt. Brian William Henke).Du likimo broliai, vienas kitam padedantys srėbti gyvenimo buzą. Tiesa, jo problema šiek tiek kitokio pobūdžio – jis ne seksoholikas, jis tik negali įveikti potraukio masturbuotis. Tačiau nesijaudinkite – kelnes jis nešioja... tiesa tik tam, kad galėtų į jas įkišti rankas. Be didžiosios problemos (o gal taip atrodo tik mums) Viktoro gyvenimas sukasi dar apie du dalykus. Vienas jų - jo motina Ida (akt. Angelica Huston), kuri guli slaugos namuose ir nė neįsivaizduoja, kas tas tipelis, beveik kasdien pasirodantis jos palatoje. Ji nebuvo pavyzdinga motin, kai Viktoras buvo mažas, tad laimingos vaikystės patirti jam neteko.Tačiau motina – vienintelis artimas žmogus, kurį jis turi. Antrasis Viktoro užsiėmimas – sukčiavimas. Na jis nėra tipinis, eilinis sukčius. Jis žmonių neapgaudinėja tikrąja to žodžio prasme. Na, bet spręskite patys: Viktoras dažnai vakarieniauja prabangiuose restoranuose ir pasinaudoja klasikine gudrybe – ima springti. Tačiau jis tai daro ne tam, kad išsireikalautų iš restorano nemokamą vakarienę ar piniginę kompensaciją. Ką darytumėte, jei šalia jūsų imtų springti žmogus? Aišku, gelbėtumėte nelaimėlį. O žinote prietarą, kad išgelbėjęs žmogui gyvybę, tampi atsakingas už jo likimą? Tuo ir naudojasi Viktoras. Jis su savo gelbėtojais užmezga parazitinius santykius, kurie jam atneša nemenką finansinę naudą.Tačiau viena diena viską pakeičia Viktoro gyvenime. Kartą atvykęs aplankyti motinos, jis sutinka naują gydytoją – Peidžę Maršal (akt. Kelly Macdonald). Žinoma jums nereikia aiškinti, kokių minčių ir troškimų Viktorui sukelia patraukli moteris. Deja, Viktoro nelaimei (taip jam pasirodo iš pradžių), naujoji gydytoja pasirodo per kietas riešutėlis ir priverčia jį perkainoti gyvenimiškas vertybes...
Trečiojo Reicho Žlugimas / Der Untergang / Downfall
Trečiojo Reicho Žlugimas / Der Untergang / Downfall1945 m. balandžio 20-oji diena, Berlynas. A. Hitleris su svita slepiasi bunkeriuose po Vokietijos Kanceliarija su vadu kartu slepiasi ir jo asmeninė sekretorė Traut Jungė - 22-jų metų rausvaskruostė mergina iš Miuncheno (akt. Aleksandra Marija Lara).Rusų armija supa Berlyna vis glaudesniu žiedu, sostinė pavirtusi griuvėsiais. Vokietijos pralaimėjimas neišvengiamas – Berlyną gina tik saujelė kareivių, remiama Liaudies Nerguliariosios kariuomenės (Volkssturm) ir paauglių iš Hitlerio Jaunimo formuočių. Filmas 2005 m. nominuotas "Oskarui" - kaip geriausias užsienio filmas. Kiti 15 laimėjimų ir 13 nominacijų.
Beždžionių planeta / Planet of the apes
Beždžionių planeta / Planet of the apes2029-aisiais astronautas Leo Devidsonas išskrenda į kosmosą. Jis tikisi, kad greitai grįš namo ir kad jo kasdienė užduotis netruks ilgiau nei paprastai. Tačiau netikėtai Leo laivas nukrenta nežinomoje planetoje, kurią valdo... beždžionės.

Astronautą sučiumpa vergų pirkliai. Jis patenka į labai įtakingo senatoriaus namus. Jo dukra – šimpanzė Ari – garsi kovotoja dėl žmonių teisių. Ji padeda Leo ir dar keliems vergams pabėgti. Sukilėliai keliauja į “Šventąją žemę” ir randa kadaise nukritusio kosminio laivo liekanas...
Pripažintas nekaltu / Presumed Innocent
Pripažintas nekaltu / Presumed Innocent Tarnybinį prokuroro Rusčio romaną lydėjo nerimas ir kaltė prieš žmoną.Kai jo meilužė buvo rasta nužudyta, Rusčio gyvenimas tapo pragaru.Negana to, atsitiko neįsivaizduojamas dalykas, jis, prokuroras Rustis, apkaltinamas žmogžudyste ir suimamas.Teismo salėje, įpratęs būti kaltintoju, dabar pats patiria agresyvų kaltinimą ir norą sužlugdyti jo karjerą, šeimą, gyvenimą.Tuo tarpu tikrasis žudikas gyvena laisvėje. Tik mažai kas tuo tiki.
Piko valanda 3 / Rush Hour 3
Piko valanda 3 / Rush Hour 3 Kinų mafija Paryžių paverčia tikru kovos lauku. Konsulas Hanas atskleidžia naujus triuškinančius įkalčius apie galingiausios ir žinomiausios nusikalstamos gaujos veiksmus, tačiau jį nutildo žudiko kulka.
Paskutinė miestiečių viltis – detektyvas Lee ir jo kolega Carteris. Jie nepažįsta miesto, nemoka kalbos, ir tiksliai net nežino, ko jie ieško, bet miklieji vyrukai pasiryžę išnaršyti visą Paryžių, kad sustabdytų pavojingiausius pasaulyje nusikaltėlius.
Kelias į Eldoradą / The Road to El Dorado
Kelias į Eldoradą / The Road to El DoradoDviem avantiūristams į rankas pakliūva žemėlapis, kuriame nurodytas kelias į pasakišką turtų miestą, Tulio ir Migeliui atrodo, jog išsipildė visos jų svajonės.Tačiau draugužių džiaugtasi per anksti – lobius dar reikia surasti. O tai gana nelengva, tupint garsiojo ispanų konkistadoro Korteso laivo triume.
The Sixth Sense / Šeštasis pojūtis
The Sixth Sense / Šeštasis pojūtisAštuonmetis Koulas atrodė kaip ir visi jo bendraamžiai – paprastas, mielas berniukas. Tačiau jis turėjo paslaptį, apie kurią kartą papasakojo tik psichologui Malkolmui Krovui, kuris berniuko viduje įžvelgė žymiai vyresnio paciento, kurio pagydyti nepavyko, problemas. Daktaras buvo ne vienintelis, kuris tą paslaptį sužinojo."Aš matau mirusiuosius”, - paprastai prasitaria aštuonmetis Koulas, kai Malkolmui pavyksta pasibelsti į jo sielą. Už šių žodžių slypi baisi nežinia ir vis artėjantis skausmingas suvokimas, jog šeštasis pojūtis, kurį turi berniukas, yra nesuvaldomas ir pražūtingas. Mirusieji, kurie aplanko Koulą – piktos, pasimetusios sielos, besiblaškančios ir vis dar nerandančios sau vietos. Ar vaikas tiesiog mato viską, kas yra aplink mus? Ar dar įmanoma apsaugoti berniuką nuo jo šeštojo pojūčio? Kiek laiko turės praeiti, kad daktaras Krovas patikėtų, jog tai – ne vien lakios vaizduotės aštuonmečio fantazijos? Kad sielos iš tikrųjų ateina?
Uždaryti

Spausk ir kas savaitę laimėk VIP!

Pasirinkite kalbą

TOP filmai

TOP serialai