Untitled Document
Reklama
Sinekdoki, Niujorkas / Synecdoche, New York
Sinekdoki, Niujorkas / Synecdoche, New YorkFilmų "Eternal Sunshine of the Spotless Mind”, "Being John Malkovich” ir "Adaptation” scenaristo režisūrinis debiutas.

Teatro režisierius Caden Cotard (aktorius Philip Seymour Hoffman) stato naują pjesę. Tuo pačiu jo gyvenimas eina velniop. Jo žmona kartu su dukra Olive išvyksta į savo mini piešinių parodą Berlyne ir negrįžta, jo psichoterapeutei geriau sekasi prastumti eilinį savo bestselerį negu sugrąžinti žmogui jo paties gyvenimą, nauji santykiai su Hazel neišsirutulioja, o viską vainikuoja nuolat apie save primenanti prastėjanti fiziologinė būsena. Tokį gyvenimą Caden Cotard tikisi palikti praeityje po to, kai laimi MacArthur Genius fondo apdovanojimą. Gautus pinigus jis nusiteikia investuoti į epinio masto negailestingos realybės ir begalinio nuoširdumo spektaklio statymą į kurį galėtų pasinerti visa galva. Gyvenimas tampa teatru, teatras padeda atrasti gyvenimą.
Tikroji padėtis / State of Play
Tikroji padėtis / State of PlayVašingtono dienraščio žurnalistas atskleidžia korupcijos šešėlius Vyriausybės koridoriuose, kai išsiaiškina, kad paslaptingai nužudyta mergina yra Demokratų partijai priklausančio kongresmeno meilužė.
Jis turi įtarimų, kad įtakingos korporacijos mėgina sužlugdyti gero bičiulio karjerą ir iki minimumo sumažinti šansus dalyvauti JAV prezidento rinkimuose. Tirdamas klampią sąmokslo teoriją ir pats žurnalistas neatlaiko aistringų pagundų ir sugula į lovą su to paties kongresmeno žmona.
Rakštis / Splinter
Rakštis / SplinterJauna pora ir ieškomas nusikaltėlis papuola apleistoje kolonėlėje į spąstus. Jie turi susivienyti tam, kad galėtu veikti kartu ir išsigelbėtu nuo keisto parazituojančio gyvio, kuris sieka ko daugiau užkrėsti ir sunaikinti žmonių…
Psichoanalitikas / Shrink
Psichoanalitikas / Shrink Henris Karteris yra Beverli Hilso psichoanalitikas, dirbantis su elitiniais klientais, tarp kurių – kadaise garsi aktorė, savimi nepasitikintis jaunas rašytojas bei manijų kamuojamas superagentas. Kompanija ne pati geriausia, tuo labiau, kad Henris ir pats nebesusitvarko su savo gyvenimu. Ir štai Karteris padaro svarbų savokarjeros posūkį – imasi nemokamai gydyti psichikos sutrikimų turinčią paauglę, kuri gyvena toli nuo Holivudo. Ar sugebės psichoanalitikas padėti paauglei, dievinančiai filmų pasaulį, nuo kurio pačiam Karteriui net bloga?
Skūbis Dū ir raganos šmėkla / Scooby Doo and the Witch's Ghost
Skūbis Dū ir raganos šmėkla / Scooby Doo and the Witch's GhostSkubis Du ir jo komanda bando atskleisti paslaptinga klajojancio vaiduoklio istorija. Kodel klajojantis vaiduoklis nusprende aptemdyti kasmetine rudens švente Anglijos miestelyje? Skubis Du ir komanda pasiruošusi vaiduokli sutramdyti!
Skubis Dū Ir Meksikos Pabaisa / Scooby-Doo and the Monster of Mexico
Skubis Dū Ir Meksikos Pabaisa / Scooby-Doo and the Monster of MexicoŠįkart neišskiriamų bičiulių kompanija – Skūbis Dū, Šegis, Fredas, Dapfė, Velma keliaus i Meksiką...Kokie nepaprasti nuotykiai lydės šauniąją kompaniją, pamatysite pažiūrėję filmą...
Skūbis Dū ir Loch Neso pabaisa / Scooby-Doo and the Loch Ness Monster
Skūbis Dū ir Loch Neso pabaisa / Scooby-Doo and the Loch Ness MonsterSkūbis Dū ir draugai keliauja atostogoms į Škotiją.
Saving Silverman / Velniška mergiotė
Saving Silverman / Velniška mergiotėDarreno Silvermano, Wayne Le Fessiero ir J.D. McNugento draugystė tęsiasi nuo penktos klasės. Pabaigus mokyklą, įstojus į universitetą (čia Wayne žaidžia futbolo komandoje, J.D. vaidina komandos talismaną, o Darrenas vienas iš palaikomosios kompanijos lyderių) ir šiandien (susibūrę į roko grupelę) jie vis dar yra neišskiriama trijulė. Tačiau vaikinų akiratyje pasirodo mergina – neįtikėtinai graži, tačiau šalta ir abejinga psichologė. Pastaroji nusižiūri vieną iš neišskiriamosios trijulės – Darreną… Savo velniškais kerais apsuka jam galvą, atskiria nuo draugų ir netgi išardo vaikinų grupę!
Tačiau Darreno draugai nepasiduoda ir pradeda Darreno gelbėjimo misiją. Pasitelkdami įvairias priemones jie bando įrodyti savo bičiuliui, kad jo išrinktoji nėra tokia, kokia dedasi…Bet naujosios draugužės kerai per daug stiprūs…Kas čia gali padėti? O gi pirmoji Darreno meilė – švelni ir meili mergina, besiruošianti tapti vienuole. Draugai sukuria planą…
Skūbis Dū kompiuteriniame žaidime / Scooby-Doo and the Cyber Chase
Skūbis Dū kompiuteriniame žaidime / Scooby-Doo and the Cyber ChaseStaiga iš naujo kompiuterinio žaidimo ėmęs plisti keistas internetinis virusas ne juokais įbaugina patį žaidimo kūrėją Eriką. Skūbis Dū su savo draugais nusprendžia jam padėti. Smagi draugija vyksta pas žaidimo kūrėją daugiau sužinoti apie viruso kilmę. Pradėjusieji viruso medžioklę įpuola į patį žaidimą ir įstringa internetinėje erdvėje...
Skūbis Dū ir ateiviai / Scooby-Doo and the Alien Invaders
Skūbis Dū ir ateiviai / Scooby-Doo and the Alien InvadersMes nesame vieni... Kažkas tikrai mus stebi... Jei jie atkeliautų į Žemę, kas mus apsaugotų? Ogi milžiniškas, nors ir labai bailus, šuo Skūbis Dū ir jo šauni draugija, pasiryžusi ginti pasaulį nuo ateivių!
Skūbis-Dū.Legenda Apie Vampyrą / Scooby-Doo! And the Legend of the Vampire
Skūbis-Dū.Legenda Apie Vampyrą / Scooby-Doo! And the Legend of the VampireAtostogaudami Australijoje, Skubis Du ir paslaptinga draugija dalyvauja muzikos festivalyje, kuris vyksta ant Vampyro uolos. Tačiau muzika pasidaro nuobodi, kai jie išsiaiškina, kad legendinė Australijos būtybė, vardu Jovis Jahu, grobia muzikos atlikėjus ir verčia juos vampyrais!Apsimetę sunkiojo metalo muzikos grupe, Skubis Du ir jo draugija turi atsilaikyti prieš vampyrų rokenrolo trio, jei tik nori išsiaiškinti keistą nuošalios vietovės paslaptį, kuri gaubia legendą apie vampyrą.
Uždaryti

Spausk ir kas savaitę laimėk VIP!

Pasirinkite kalbą

TOP filmai

TOP serialai