Untitled Document

Tušti namai

/
Bin-jip / 3-Iron
Kraunama...
images/news/3-iron.jpg

Režisierius: Ki-duk Kim
Premjera: 2004
Žanras: Dramos, Romantiniai
Įgarsinimas: Lietuvių k.
Trukmė: 95 min.
Imdb įvertinimas: / 10 (Balsų: )
Madingasis Pietų Korėjos režisierius Kim Ki-dukas yra tikras darboholikas ir sugeba susukti naują filmą per nepilną mėnesį. Būtent tiek laiko prireikė Venecijos kino festivalio konkursinę programą netikėtai papildžiusiam filmui, kuris jau spėjo iškovoti ne vieną svarbų apdovanojimą.

Savo namų neturintis jaunuolis Tae-Sukas važinėja motociklu iš miesto į miestą ir kabinėja įvairią reklamą. Jeigu šeimininkas ilgą laiką to lapelio nenuima Tae-Sukas trumpam įsikuria tuščiuose namuose ir mėgaujasi gyvenimo privalumais. Pasirodžius buto savininkui, ji vyksta ieškoti naujos pastogės. Taip jaunuolis atsiduria turtingo verslininko namuose ir tik vėliau supranta, kad šį kartą yra ne vienas.

Originalus filmo pavadinimas "3-Iron" turėtų būti nesvetimas golfo mėgėjams, nes jis apibūdina nepopuliarius golfo laukus, kurie lieka apleisti, nes ten niekas nenori varžytis. Pagrindinis herojus taip pat mėgsta šį žaidimą, su savimi vežiojasi golfo lazdą ir nepraleidžia progos pamušinėti kamuoliukus, bet nebūtinai pagal taisykles.
(1 balsas)

Komentarai

  • Komentarų dar neparašyta.
    Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Pasirinkite kalbą

TOP filmai

TOP serialai