ME BEFORE YOU

/
2016
Kraunama...
images/news/di-k8yv11.jpg

Režisierius: Thea Sharrock
Premjera: 2016
Žanras: Dramos, Romantiniai
Įgarsinimas: Lietuvių k.
Trukmė: 1:49:41
Viljamas Treinoras – galantiškas, energingas, sėkmingą bankininko karjerą pradėjęs ir gyvenimą pilnomis saujomis sėmęs jaunuolis. Tačiau visa tai subyrėjo akimirksniu, kuomet gatvėje Viljamą partrenkė motociklas. Atsipeikėjęs ligoninėje ir sužinojęs, kad niekada nebegalės valdyti savo kūno, vyras prarado bet kokį norą gyventi, apsišarvavo cinizmu ir atstūmė pačius artimiausius žmones. Tačiau vieną dieną Treinorų namų slenkstį peržengia iš pažiūros keistuolė Luiza Klark...

Mažame Anglijos provincijos miestelyje gyvenanti ir desperatiškai darbo ieškanti 26-erių metų Luiza, negali sau leisti atsisakyti gerai apmokamo pasiūlymo tapti Viljamo pagalbininke ir kompanione. Pradžioje absoliučiai ignoruojama, Luiza pasiryžta nepasiduoti niūrioms Viljamo nuotaikoms ir parodyti vaikinui, kad gyventi verta, nepaisant pačių tragiškiausių aplinkybių. Prasideda naujas, nuotykių ir netikėtumų, vilties ir meilės kupinas Viljamo ir Luizos gyvenimo tarpsnis, iš esmės pakeisiantis juos abu.

Vaidina: Sam Claflin („Bado žaidynės“, „Su meile, Rouzė“) Emilia Clarke („Terminatorius: Genesys“, „Sostų karai“), Brendan Coyle („Dauntono abatija”), Charles Dance („Vaizduotės žaidimas”), Matthew Lewis („Hario Poterio” filmai), Jenna Coleman („Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas”)
(1 balsas)

Komentarai

 • Prieš 2m. 3 mėn. Justina N
  +1
  labia geras ir idomus filmas rekomenduoju paziureti tikrai nenusivilsite smile
  Prieš 2m. 2 mėn. Gondela
  +1
  Puikus filmas esu maciusi nekarta ir dar tikrai ziuresiu. Tikrai idomus ir kupinas puikiu ispudziu smile
  Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Pasirinkite kalbą

TOP filmai

TOP serialai